Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Суббота, 2 июля
27282930123 
пнвтсрчтптсбвс 
45678910 

на весь день
 Время:  08:14
   Каналы: украинский базовый
   
   составить свой набор
 

новости телевидения


United Media: 1+1 media висвітлює війну РФ проти України для іноземних ЗМІ

27.02.2022

United Media: 1+1 media висвітлює війну РФ проти України для іноземних ЗМІ

Група 1+1 media активно працює над знищенням фейків у міжнародному медіапросторі, а також взаємодіє з іноземними журналістами, аби масово спростовувати російську брехню, доносити до людей з усього світу найважливішу інформацію та фіксувати злочини РФ на території України.

Для того, аби іноземні колеги могли оперативно отримувати найважливішу інформацію про війну англійською мовою, 1+1 media створила спеціальну базу з відеороликами, протитрованими англійською, а також ключовими пресрелізами, що стосуються медіаспільноти та її реакції на ті чи інші дії РФ.

"Від наших закордонних колег є великий запит на відео та текстові матеріали, а також оперативну інформацію щодо війни РФ в Україні. Ми щоденно відправляємо десятки матеріалів та реагуємо на запити, проте розуміємо, що є сотні журналістів та експертів, які не знають, куди стукатися за об’єктивними даними. Ми будемо їх надавати у відкритому доступі та просимо всіх передавати цю інформацію знайомим за кордоном. Нам потрібен максимальний розголос!", – коментують у медіагрупі.  

Щоб отримати доступ до бази, просимо журналістів верифікуватися, написавши листа на prgroup@1plus1.tv.

Нагадуємо, на сайті ТСН.ua створено розділ"Матеріали для Гааги", де консолідовано публікується вся інформація про воєнні події на території України. У медіагрупі закликають людей, які стали свідками злочинів російських військових, надсилати всю інформацію та фото чи відеофайли на адресу for.thehague@gmail.com. Після перевірки на достовірність ми публікуватимемо матеріали в розділі.

Також інформаційне агентство УНІАН, що входить до складу групи 1+1 media та має найбільшу оперативну фотослужбу новин в Україні,відкриває свій фотобанкдля усіх ЗМІ, інфлюенсерів та міжнародних агенцій. Так, кожен охочий для висвітлення своїх матеріалів в медіа може безкоштовно скористатися усіма світлинами, що стосуються спротиву України російській агресії.

26 лютого група 1+1 media ініціювала вимкнення російських новинних ТВ-каналів на міжнародному ринку, відправивши відповідного відкритого листа ключовим телевізійним та OTT-провайдерам. Першими відгукнулися провайдери з Польщі, Австралії, Словаччини, Чехії, Канади та країн Балтії, які з 26 лютого почали вимикати пропагандистські канали у своїй мережі. Натомість на їхніх частотах мовитиме марафон "Єдині новини" – консолідований ефір українських телеканалів, де чесно розповідається про війну та агресію РФ.

Також 1+1 media запустила digital-флешмоб, покликаний стимулювати користувачів соціальних мереж відмовлятися від медіаконтенту, що генерується РФ. Людей закликають робити публікації в соціальних мережах Instagram, Facebook, Twitter, TikTok тощо з хештегом #TurnOffRussia та розповідати про військову агресію Росії і необхідність світової спільноти "вимкнути" російську агресію, щоб зберегти Україну/


Источник: 1+1


Комментариев: 2      Версия для печати  версия для печати


Другие новости раздела:

Понад 20 міжнародних провайдерів вимкнули російські новинні телеканалиПонад 20 міжнародних провайдерів вимкнули російські новинні телеканали // 01.03

Інформаційний марафон від Суспільного: з 6:00 до 24:00 // 28.02
Важливо! Телеканал 1+1 мовитиме на параметрах 1+1 International // 24.02
Безпечне ТБ: Viasat та пізнавальний телеканал Da Vinci розпочинають соціальний проєкт // 22.02
Холостяк кардинально меняет правила: новые розы, подарки и проверки // 15.02
комментарии к новости     всего комментариев: 2
Добавить новое сообщение    


Таня (гость сайта)
01.07.2022 в 15:17

В росс.СМИ пишут,что Германия так сильно лижет зад В.Путину,что решила благодаря РФ вернуть миру свой любимый нацизм!Она стала и Литву критиков.за Калинингр.и день назад подписала "мир договор"о капитул.нашей Украины!Германия за возвр.Гитлера в шкуре В.Путина!А Сирия поддерж.независ.ЛДНР быстро забыла,какая страна также её обстрел.,как и нашу Украину!Что,Сирия,забыла про "подарки"в свой адрес со стороны РФ?А Китай и Индия ради дешёвой нефти РФ вместе с ней уничтож.человеч.!
Таня (гость сайта)
15.06.2022 в 17:30

Шольц,Макрон,Орбан и те другие мир. политики,которые поддерживают полностью или частично РФ-КРИТИНЫ!Они отсуствием своих мозгов до сих пор не поняли,что если не дай Бог войну проиграет наша Украина,то В.Путин их страны также ужастно будет уничтожать,как сегодня нас!Их хозяин В.Путин если ему надо,то и их самих уничтожит!Тупицы!


     


Ваше мнение о новости :
Ваш ник: В ваш ник будут добавлены слова "гость сайта"
Текст Вашего сообщения должен содержать не менее 20 букв. Разрешено использовать не более 50% латинских букв.
Запрещено добавление рекламных сообщений, сообщений, которые не имеют информационной нагрузки и не касаются темы.
Все правила
Я соглашаюсь с правилами добавления сообщений.

 
Последние новости:

Понад 20 міжнародних провайдерів вимкнули російські новинні телеканали // Украина

Інформаційний марафон від Суспільного: з 6:00 до 24:00 // Украина

Важливо! Телеканал 1+1 мовитиме на параметрах 1+1 International // Украина

Безпечне ТБ: Viasat та пізнавальний телеканал Da Vinci розпочинають соціальний проєкт // Украина

ViacomCBS Networks International расширяет сотрудничество с сервисом “Кинопоиск” // Россия

все новости

главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2022 Телевизионный портал ВсёТВ

Сервис EPG для ТВ-провайдеров  |  Телекомпаниям  |  Реклама на сайте

Обратная связь  |  Вакансии
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.