На сайте проводятся технические работы. Комментарии к фильмам/сериалам/передачам/новостям временно не работают. Приносим извинения за доставленные неудобства.
21.07.2026 Новий канал та Київстар ТБ Originals анонсували загадковий проект Phoenix AI
Офіційний запуск проекту заплановано на зиму 2027 року, а перші деталі медіабренди обіцяють розкрити найближчим часом
Новий канал та Київстар ТБ Originals об’єдналися для створення та запуску нового проекту, який побачить світ наступного року. Поки що творці не розкривають усіх деталей, однак зазначають, що проект під назвою Phoenix AI досліджує можливості сучасних технологій штучного... подробнее
03.07.2023 Серіал "Я – Надія" номіновано на премію "Золота Дзиґа"
Воєнна драма "Я – Надія", знята телеканалом 2+2 під час повномасштабної війни, потрапила у шорт-лист національної кінопремії "Золота Дзиґа" в категорії "Кращий серіал".
Нагадаємо, чотирисерійна воєнна драма "Я – Надія"... подробнее
03.07.2023 Новий канал працює над танцювальним проектом з ветеранами війни
Керуюча директорка Нового каналу Ольга Задорожна розповіла про місію каналу під час війни, поточні проекти та плани на майбутнє Адаптація до воєнних реалій триває. На телебаченні, в театрі, в YouTube і в літературі українські творці шукають шляхи, як підтримати українців у... подробнее
01.07.2023 На телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра документального проєкту "Воля або смерть"
03 липня телеканал 2+2 покаже документальний проєкт "Воля або смерть" про воїнів 110-ї ОМБр, які ціною власного життя героїчно тримають оборону Авдіївки – одного з найважчих напрямків Східного фронту.
Від 24 лютого до Сил оборони України мобілізували понад 700... подробнее
29.06.2023 Під гаслом "Мрій сміливо!": триває Нацвідбір на Дитяче Євробачення-2023
На Суспільному триває приймання заявок на участь у Національному відборі на Дитячий пісенний конкурс Євробачення-2023 в Ніцці (Франція). Всі охочі віком від 9 до 14 років можуть подати заявку через форму на сайті junior.eurovision.ua по 9 липня включно.
Цьогорічний Нацвідбір на... подробнее
29.06.2023 "Зроблю рекламу або антирекламу": в реаліті "На ножах" знявся відомий блогер
Макс Сосновський з "Топ-модель по-українськи" прийшов на кулінарний проект, щоб оглянути оновлений ресторан і розповісти про нього.
Зйомки другого сезону реаліті "На ножах" у самому розпалі! Власники закладів мають шанс у воєнних реаліях перетворити збитковий бізнес на... подробнее
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.