Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Неделя с 14 октября
78910111213неделя
пнвтсрчтптсбвс 
14151617181920неделя

на весь день
 Время:  11:04
   



Каналы: Белсат
   
   составить свой набор
 

телепрограмма

 
колонок:
1
2
3
описания передач:
сортировать:
по каналам
период:
с до


Описание передач
Вы можете настроить вывод дополнительных описаний к каждому типу телепередач, как для страницы со всей телепрограммой, так и отдельно для каждой страницы жанра.

фильмы сериалы  
Описания фильмов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "фильмы"
Описания сериалов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "сериалы"
закрыть
Версия для печати  версия для печати | без описаний
Белсат     ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 14 октября    
7:
Аб'ектыў.
7:1
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
7:
Керчанскія палоннікі, рэпартаж.
8:3
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.
8:
Мова нанова: Беларускамоўны дызайн.
9:1
Хай так TV (сатырычная праграма).
9:4
Маю права (юрыдычная праграма).
1:
Вечаровы шпіль.
1:2
Кожны з нас (ток-шоу): Перапахаванне Кастуся Каліноўскага?
11:2
Хапай і бяжы (Grab and Run), д/ф.
12:
Чэрап і косці (Crossbones), серыял.
13:3
Тэорыя зацямнення (Theory of Obscurity: A Film About The Residents), д/ф.
14:
Калыханка.
16:
Мова нанова: Беларускамоўны дызайн.
17:1
1968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 2: Станікі, пантэры, барыкады.
18:1
Невядомая Беларусь: Мужчыны нарасхват, д/ф.
18:
Загадкі беларускай гісторыі: Беларускі горад без беларускай памяці. Помнікі Баранавічаў.
19:
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
Размова дня.
21:3
Кінаклуб: "Сцеражыся, Цэзар".
21:
Сцеражыся, Цэзар (The Ides of March), м/ф.
23:3
Студыя "Белсат".
:3
Аб'ектыў.
:
Размова дня.
1:
Загадкі беларускай гісторыі: Беларускі горад без беларускай памяці. Помнікі Баранавічаў.
1:2
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
Вторник, 15 октября    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Размова дня.
8:3
Загадкі беларускай гісторыі: Беларускі горад без беларускай памяці. Помнікі Баранавічаў.
8:
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
9:1
Бландзінка, серыял.
1:
Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.
1:4
Belsat Music Live.
11:3
Калыханка.
13:2
Студыя "Белсат".
14:2
Аб'ектыў.
14:4
Размова дня.
1:
Загадкі беларускай гісторыі: Беларускі горад без беларускай памяці. Помнікі Баранавічаў.
1:2
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
1:4
Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўны серыял.
16:2
Хапай і бяжы (Grab and Run), д/ф.
17:
Невядомая Беларусь: Фанат, д/ф.
18:3
Вечаровы шпіль.
18:
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
19:
Беларускі свет.
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
Размова дня.
21:3
Карона каралёў (Korona krolow), серыял.
22:3
1968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 2: Станікі, пантэры, барыкады.
23:2
Студыя "Белсат".
:2
Аб'ектыў.
:4
Размова дня.
1:
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
1:2
Беларускі свет.
Среда, 16 октября    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Размова дня.
8:3
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
8:
Беларускі свет.
9:1
Бландзінка, серыял.
1:
Крыж і карона (Krzyz i korona), д/ф.
1:
Гарнастай (L'hermine), драма.
12:3
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.
12:
Давайце разбірацца.
13:1
Студыя "Белсат".
14:1
Аб'ектыў.
14:3
Размова дня.
14:
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
1:
Беларускі свет.
1:3
Карона каралёў (Korona krolow), серыял.
16:2
Акраса парушае рэцэпты. Традыцыйныя польскія стравы нанова.
16:4
Крыж і карона (Krzyz i korona), д/ф.
17:4
Кожны з нас (ток-шоу): Перапахаванне Кастуся Каліноўскага?
18:3
Хай так TV (сатырычная праграма).
19:
Маю права (юрыдычная праграма).
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
Размова дня.
21:3
Бода (Bodo), серыял.
22:2
Трэці афіцэр, дэтэктыўны серыял.
23:1
Студыя "Белсат".
:1
Аб'ектыў.
:3
Размова дня.
:
Хай так TV (сатырычная праграма).
1:2
Маю права (юрыдычная праграма).
Четверг, 17 октября    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Размова дня.
8:3
Хай так TV (сатырычная праграма).
9:
Маю права (юрыдычная праграма).
9:3
Бландзінка, серыял.
1:1
Беларускі свет.
1:3
Карона каралёў (Korona krolow), серыял.
11:3
Кожны з нас (ток-шоу): Перапахаванне Кастуся Каліноўскага?
12:2
Вечаровы шпіль.
12:4
Студыя "Белсат".
13:4
Аб'ектыў.
14:
Размова дня.
14:2
Хай так TV (сатырычная праграма).
14:
Маю права (юрыдычная праграма).
1:2
Бода (Bodo), серыял.
16:1
Беларускі свет.
16:3
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.
16:
Гарнастай (L'hermine), драма.
18:3
Вяскоўцы.
19:
Бачыць нябачнае.
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
Размова дня.
21:4
Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.
22:3
Закулісны бок расейскай інфармацыйнай вайны (Guerre de l'info: au cur de la machine Russe), д/ф.
23:3
Студыя "Белсат".
:3
Аб'ектыў.
1:
Размова дня.
1:2
Вяскоўцы.
1:
Бачыць нябачнае.
Пятница, 18 октября    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Размова дня.
8:4
Вяскоўцы.
9:1
Бачыць нябачнае.
9:3
Бландзінка, серыял.
1:2
Belsat Music Live.
11:1
Закулісны бок расейскай інфармацыйнай вайны (Guerre de l'info: au cur de la machine Russe), д/ф.
12:1
Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.
13:
Студыя "Белсат".
14:
Аб'ектыў.
14:2
Размова дня.
14:4
Вяскоўцы.
1:1
Бачыць нябачнае.
1:4
Хай так TV (сатырычная праграма).
16:1
Закулісны бок расейскай інфармацыйнай вайны (Guerre de l'info: au cur de la machine Russe), д/ф.
17:1
Адзіны шанц (Une chance de trop), дэтэктыўны серыял.
18:
Маю права (юрыдычная праграма).
18:3
Кожны з нас (ток-шоу): Хакер на вазку.
19:3
Вось так (інфармацыйная праграма).
2:
Студыя "Белсат".
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:2
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
21:
Дакументальны фільм.
23:
Гучней за бомбы (Louder Than Bombs), м/ф.
:
Студыя "Белсат".
1:
Аб'ектыў.
2:1
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
Суббота, 19 октября    
7:
Студыя "Белсат".
8:
Аб'ектыў.
8:2
Кожны з нас (ток-шоу): Хакер на вазку.
9:1
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
9:
Бландзінка, серыял.
1:3
Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей.
1:4
Мадла і Туп, дзіцячы серыял.
1:
Матыльда, мультсерыял.
11:
Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.
11:1
Англійская для дзяцей.
11:2
Ранча "Піковая сямёрка", серыял.
11:4
Асабісты капітал (эканамічная праграма).
12:
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
12:4
Дакументальны фільм.
13:
Беларускі свет.
14:1
Над Нёмнам (тэлечасопіс).
14:2
Чэрап і косці (Crossbones), серыял.
1:
Гучней за бомбы (Louder Than Bombs), м/ф.
16:
Карона каралёў (Korona krolow), серыял.
17:4
Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўны серыял.
18:3
Ўэстўуд: панк, ікона, актывістка (Westwood: Punk, Icon, Activist), д/ф.
19:
Хай так TV (сатырычная праграма).
2:2
Belsat Music Live.
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:1
Вечаровы шпіль.
21:3
Кінаклуб: "Мяне там няма".
21:4
Мяне там няма (I'm Not There), м/ф, рэж. Тод Гэйнз (Todd Haynes), 2007 г., ЗША-Канада-Нямеччына.
:
Аб'ектыў.
:1
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
:
Дакументальны фільм.
1:
Трэці афіцэр, дэтэктыўны серыял.
Воскресенье, 20 октября    
7:
Аб'ектыў.
7:1
ПраСвет (інфармацыйна-публіцыстычная праграма).
7:
Бамсэ і горад злодзеяў (Bamse och tjuvstaden), мультсерыял для дзяцей.
8:
Мадла і Туп, дзіцячы серыял.
8:1
Матыльда, мультсерыял.
8:2
Аблавушак, мультсерыял для дзяцей.
8:2
Англійская для дзяцей.
8:3
Ранча "Піковая сямёрка", серыял.
9:
Загадкі беларускай гісторыі: Беларускі горад без беларускай памяці. Помнікі Баранавічаў.
9:2
Вяскоўцы.
9:
Belsat Music Live.
1:2
Быдґашч ад золку да змяркання, д/ф.
11:1
Хай так TV (сатырычная праграма).
11:4
Кожны з нас (ток-шоу): Хакер на вазку.
12:4
Бачыць нябачнае.
13:1
Вечаровы шпіль.
13:3
Следапыткі з Блэтчлі: Сан-Францыска (Bletchley Circle: San Francisco), дэтэктыўны серыял.
14:1
Ўэстўуд: панк, ікона, актывістка (Westwood: Punk, Icon, Activist), д/ф.
1:3
Акушэрка (Sage femme), м/ф.
17:4
Бода (Bodo), серыял.
18:3
1968 год у 8-міліметровым фармаце (1968mm), д/ф, ч. 3: Секс, сакрум, і рок-н-рол.
19:3
Невядомая Беларусь: Рэпрэсаваная архітэктура, д/ф.
2:1
Мова нанова: Citydog.by.
2:3
Эксперт (сатырычная праграма): Міністэрства праўды.
21:
Аб'ектыў (галоўнае выданне).
21:1
Intermarium: Кастусь Каліноўскі: Я паміраю беларусам.
21:
Рука ў руцэ (Personal Personal Effects), драма.
23:4
Аб'ектыў.
:
Сафары (Safari), д/ф.
1:3
Belsat Music Live.
2:
Прыват.
Версия для печати  версия для печати | без описаний  
главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2019 Телевизионный портал ВсёТВ
Андрей Криворучко, Алексей Садовников
по вопросам сотрудничества пишите по адресу andrey@vsetv.com
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.
EPG для ТВ-провайдеров | Телекомпаниям | Реклама на сайте | Обратная связь

Вакансии в проекте ВсёТВ
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100