Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Неделя с 18 февраля
11121314151617неделя
пнвтсрчтптсбвс 
18192021222324неделя

на весь день
 Время:  16:56
   



Каналы: Беларусь 3 HD
   
   составить свой набор
 

телепрограмма

 
колонок:
1
2
3
описания передач:
сортировать:
по каналам
период:
с до


Описание передач
Вы можете настроить вывод дополнительных описаний к каждому типу телепередач, как для страницы со всей телепрограммой, так и отдельно для каждой страницы жанра.

фильмы сериалы  
Описания фильмов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "фильмы"
Описания сериалов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "сериалы"
закрыть
Версия для печати  версия для печати | без описаний
Беларусь 3 HD     ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 18 февраля    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Рыбныя клёцкі.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Нацыянальны хіт-парад".
8:1
"Падранкі". Мастацкі фільм.
9:4
"Навукаманія".
1:1
"Майстры і куміры". Заслужаны дзеяч мастацтваў Рэспублікі Беларусь Валерый Анісенка.
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Люблю і памятаю". Аўтарская праграма Уладзіміра Арлова. Пісьменнік і сцэнарыст Уладзімір Караткевіч.
12:
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я серыя.
13:
"Партызаны". Канстанцін Заслонаў.
13:2
"Апошні дзень". Ганна Самохіна.
14:
"Беларуская кухня". Боршч з клёцкамі.
14:3
"Наперад у мінулае".
14:
"Белая Русь ты мая". Канцэртная праграма.
16:1
"Доказы з мінулага". Дакументальны цыкл. Таямніца смерці Горкага.
16:
"Падранкі". Мастацкі фільм.
18:2
"Спецназ Другой сусветнай". "Геній выбуху".
19:
"На прыродзе з Віталём Гуменным". Тураўскі луг.
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Ганна Самохіна.
2:4
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 3-я серыя.
21:4
"Як мы жылі на вайне". Фільм першы "Чысціня - залог Перамогі".
22:
"Тэатр у дэталях". Спектакль Беларускага дзяржаўнага тэатра лялек "Хлопчык, які плаваў з піраннямі".
22:3
"Святло далёкай зоркі". Памяці кампазітара, народнага артыста Беларусі Сяргея Картэса.
23:
Перапынак у вяшчанні.
Вторник, 19 февраля    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Груца па-радзюкоўску.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Майстар і Маргарыта". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
8:1
"Мільён у шлюбным кошыку". Мастацкі фільм.
9:4
"Я хачу гэта ўбачыць!".
1:1
"Майстры і куміры". Народны артыст Беларусі Генадзь Аўсяннікаў.
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Спецназ Другой сусветнай". "Геній выбуху".
12:
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 4-я серыя.
13:
"Партызаны". Арыядна і Марат Казеі.
13:2
"Апошні дзень". Алег Барысаў.
14:
"Беларуская кухня". Груца па-радзюкоўску.
14:3
"Маладзечанскі зорапад". Канцэртная праграма.
16:
"Мільён у шлюбным кошыку". Мастацкі фільм.
17:3
"Майстар і Маргарыта". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
18:3
"Ваша лато", "Пяцёрачка".
19:
"Суразмоўцы". Спецвыпуск да XXVI Мінскай міжнароднай кніжнай выставы-кірмашу. Госць - пісьменніца Алена Брава.
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Алег Барысаў.
2:4
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 4-я серыя.
21:4
"Як мы жылі на вайне". Фільм другі "Меню па-франтавому".
22:
"Камертон". Заслужаны артыст Рэспублікі Беларусь Станіслаў Трыфанаў.
22:3
"Святло далёкай зоркі". Памяці пісьменніцы Таісы Бондар.
23:
Перапынак у вяшчанні.
Среда, 20 февраля    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Сашэнь.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
"Майстар і Маргарыта". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
8:1
"Памылкі юнацтва". Мастацкі фільм.
9:4
"Я хачу гэта ўбачыць!".
1:1
"Майстры і куміры". Заслужаны артыст Рэспублікі Беларусь Алег Мельнікаў.
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Спецназ Другой сусветнай". "Маэстра спецаперацый".
12:
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
13:
"Партызаны". Ганна Маслоўская.
13:2
"Апошні дзень". Таццяна Самойлава.
14:
"Беларуская кухня". Сашэнь.
14:3
"Залатая калекцыя беларускай песні". Канцэртная праграма.
16:
"Памылкі юнацтва". Мастацкі фільм.
17:3
"Майстар і Маргарыта". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
18:2
"Спецназ Другой сусветнай". "Маэстра спецаперацый".
19:
"Архітэктура Беларусі".
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Таццяна Самойлава.
2:4
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 5-я серыя.
21:4
"Як мы жылі на вайне". Фільм трэці "Пад агнём - б'ем рублём!".
22:
"Запіскі на палях". Максім Гарэцкі: рукапісы не гараць.
22:3
"Святло далёкай зоркі". Памяці мастака Вячаслава Ражкова.
23:
Перапынак у вяшчанні.
Четверг, 21 февраля    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Рулецікі з печанню.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
"Майстар і Маргарыта". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
8:1
"Яшчэ не вечар". Мастацкі фільм.
9:4
"Я хачу гэта ўбачыць!".
1:1
"Майстры і куміры". Народны артыст Беларусі Міхаіл Фінберг.
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Спецназ Другой сусветнай". "Дэсантнік дзядзька Вася".
12:
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
13:
"Партызаны". Фёдар Крыловіч.
13:2
"Апошні дзень". Юрый Левітан.
14:
"Беларуская кухня". Рулецікі з печанню.
14:3
"Купала і Колас. Вы нас гадавалі". Канцэртная праграма Нацыянальнага акадэмічнага канцэртнага аркестра Беларусі пад кіраўніцтвам народнага артыста Беларусі Міхаіла Фінберга.
16:
"Яшчэ не вечар". Мастацкі фільм.
17:3
"Майстар і Маргарыта". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
18:2
"Спецназ Другой сусветнай". "Дэсантнік дзядзька Вася".
19:
"Архітэктура Беларусі".
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Юрый Левітан.
2:4
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 6-я серыя.
21:4
"Як мы жылі на вайне". Фільм чацвёрты "Ёсць пошта палявая...".
22:
"Майстэрня. Гісторыя аднаго мастака". Аляксандр Ксяндзоў.
22:3
Перапынак у вяшчанні.
Пятница, 22 февраля    
6:
"Дабраранак".
6:3
"Беларуская кухня". Бульбяная кішка з грыбамі.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Майстар і Маргарыта". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя.
8:1
"Валянцін і Валянціна". Мастацкі фільм.
9:4
"Я хачу гэта ўбачыць!".
1:1
"Майстры і куміры". Заслужаны дзеяч мастацтваў Рэспублікі Беларусь Мікалай Пінігін.
11:
Навіны культуры.
11:2
"Гэты дзень".
11:2
"Спецназ Другой сусветнай". "Бывалыя" ідуць на заданне". Заключная серыя.
12:
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
13:
"Партызаны". Пётр Машэраў.
13:2
"Апошні дзень". Аляксей Пятрэнка.
14:
"Беларуская кухня". Бульбяная кішка з грыбамі.
14:3
"Сіла веры".
1:
Госці "Славянскага базару". Група "Любэ".
1:
"Валянцін і Валянціна". Мастацкі фільм.
17:3
"Майстар і Маргарыта". Шматсерыйны мастацкі фільм. 8-я серыя.
18:2
"Спецназ Другой сусветнай". "Бывалыя" ідуць на заданне". Заключная серыя.
19:
"Архітэктура Беларусі".
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Апошні дзень". Аляксей Пятрэнка.
2:4
"Жукаў". Шматсерыйны мастацкі фільм. 7-я серыя.
21:3
"Час кіно". Работы студэнтаў Беларускай дзяржаўнай акадэміі мастацтваў. Госць - Сяргей Кацьер.
21:4
"Станаўленне". Рэжысёр - Наталля Ліпатава.
22:
"Крыло матылька". Рэжысёр - Аляксей Макаранка.
22:2
"Каля вакна". Рэжысёр - Ілья Мрочка.
23:
Перапынак у вяшчанні.
Суббота, 23 февраля    
6:3
"Сіла веры".
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
"Два капітаны". Мастацкі фільм.
9:
"Жывая культура". Закладная тэхніка ткацтва чырвона-белых рушнікоў (Мінская вобласць, Капыльскі раён, в. Семежава).
9:3
"Беларуская кухня". Квасоліха.
9:
"Я хачу гэта ўбачыць!".
1:2
"Спявае Беларусь". Фальклорнае песеннае шоу.
11:1
"Дзяржаўная граніца". Фільм сёмы "Салёны вецер".
13:2
"Навукаманія".
13:
Навіны культуры.
14:
"Гэты дзень".
14:1
Юбілейны канцэрт Акадэмічнага ансамбля песні і танца Узброеных Сіл Рэспублікі Беларусь.
1:3
"Перахоп". Мастацкі фільм.
16:
"Апошні дзень". Андрэй Растоцкі.
17:3
"Паласаты рэйс". Мастацкі фільм.
19:
"Суразмоўцы". Аўтарскі праект пісьменніка Навума Гальпяровіча. Госць - пісьменнік, лаўрэат Нацыянальнай літаратурнай прэміі Васіль Шырко.
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Служылі два таварышы". Мастацкі фільм.
21:4
"Перазагрузка". Канцэрт народнага артыста Расіі Алега Газманава.
23:
Перапынак у вяшчанні.
Воскресенье, 24 февраля    
6:3
"Размаўляем па-беларуску". Тэлевіктарына.
7:
Навіны культуры.
7:2
"Гэты дзень".
7:2
"Служылі два таварышы". Мастацкі фільм.
9:
"Наперад у мінулае".
9:3
"Беларуская кухня". Мяса ў цесце.
9:
"Нацыянальны хіт-парад".
1:
"Перахоп". Мастацкі фільм.
12:1
"Апошні дзень". Андрэй Растоцкі.
12:
Навіны культуры.
13:1
"Гэты дзень".
13:1
"Майстры і куміры". Народная артыстка Беларусі Зінаіда Зубкова.
14:
Канцэрт ансамбля песні і танца "Спадчына" Палаца культуры г. Маладзечна.
14:4
"Два капітаны". Мастацкі фільм.
16:2
"Дзяржаўная граніца". Фільм сёмы "Салёны вецер".
18:3
"Арт-гісторыі". Славуты і невядомы Мікалай Казак, ці Нашы людзі ў Галівудзе.
19:
"Архітэктура Беларусі".
19:1
Навіны культуры.
19:3
"Гэты дзень".
19:4
"Калыханка".
2:
"Паласаты рэйс". Мастацкі фільм.
21:3
"Запіскі на палях". Сяргей Грахоўскі: паэзія і проза жыцця.
21:
"Майстэрня. Гісторыя аднаго мастака". Яўген Колчаў.
22:2
Перапынак у вяшчанні.
Версия для печати  версия для печати | без описаний  
главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2019 Телевизионный портал ВсёТВ
Андрей Криворучко, Алексей Садовников
по вопросам сотрудничества пишите по адресу andrey@vsetv.com
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.
EPG для ТВ-провайдеров | Телекомпаниям | Реклама на сайте | Обратная связь

Вакансии в проекте ВсёТВ
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100