Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Неделя с 6 апреля
303112345неделя
пнвтсрчтптсбвс 
6789101112неделя

на весь день
 Время:  16:26
   



Каналы: CNL Украина
   
   составить свой набор
 

телепрограмма

 
колонок:
1
2
3
описания передач:
сортировать:
по каналам
период:
с до


Описание передач
Вы можете настроить вывод дополнительных описаний к каждому типу телепередач, как для страницы со всей телепрограммой, так и отдельно для каждой страницы жанра.

фильмы сериалы  
Описания фильмов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "фильмы"
Описания сериалов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "сериалы"
закрыть
Версия для печати  версия для печати | без описаний
CNL Украина     ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 6 апреля    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
6:
 Х/ф "Історія Ісуса Христа для дітей".
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:1
"Смачна країна".
8:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
1:3
"Дім Віри". Максим Максимов.
11:3
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Останні часи". Юрій Коновалов.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Жива віра". Бред Хенсон.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Трохи про величне". Грехем Берт.
16:3
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
17:
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:3
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
18:
CNLNEWS.
18:3
"Сила Слова". Максим Ташенов.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Біблійна школа духовного вдосконалення єпископа Олега Ведмеденка".
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
22:
"Дім Віри".
22:4
CNLNEWS.
23:
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
23:3
 Х/ф "Над прірвою".
:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
1:3
Шоу Джона Анкерберга.
2:
Концерт.
3:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Один в кубі" ("Еммануїл").
Вторник, 7 апреля    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Сила віри". Девід Хасавей.
6:
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Весела школа здоров'я".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
 М/ф "Варавва" ("Еммануїл").
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
1:3
"Батьківський компас".
11:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"За лінією горизонту". Віктор Коротєєв.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Міфи про Ісуса" ("Еммануїл").
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Посланець". Джон Бевір.
16:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
17:
Концерт.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Рука допомоги". Єпископ Жилсімар.
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
CNLNEWS.
22:
"Дім Віри". Прямий ефір.
23:
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
23:3
"Слово священика".
:1
"Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл").
:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
1:
"Вірую".
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Один в кубі" ("Еммануїл").
Среда, 8 апреля    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
6:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
 М/ф "Обітниця Пасхи".
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
1:1
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
11:
Д/ф "Третій день" ("Еммануїл").
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
Шоу Джона Анкерберга.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Міфи про Ісуса" ("Еммануїл").
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Від Єрусалиму до Галілеї". Музична програма.
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
CNLNEWS.
17:
"Слово священика".
17:3
"Сила Слова". Максим Ташенов.
18:
"Біблійна школа духовного вдосконалення єпископа Олега Ведмеденка".
18:3
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
22:
"Дім Віри". Прямий ефір.
23:
CNLNEWS.
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
Д/ф "Омана атеїзму. Чому мільйони відкидають очевидне".
1:
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
1:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Будь прекрасною". Харлі Петсі.
Четверг, 9 апреля    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Міфи про Ісуса" ("Еммануїл").
6:
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:3
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
1:3
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:4
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:
 Х/ф "Гріх".
11:4
"Жива віра". Бред Хенсон.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
 К/ф "Абігейл".
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Смачна країна".
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Сила віри". Девід Хасавей.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
 М/ф "Обітниця Пасхи".
17:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
17:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
18:
"Дім Віри".
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Рука допомоги". Пастор Яків.
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
22:
"Дім Віри". Прямий ефір.
23:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Цар Слави". Публіцистичний фільм. Частина 1.
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт.
3:3
"Будь прекрасною". Харлі Петсі.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
Пятница, 10 апреля    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
6:
"Світлі гості на Світлому радіо".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Дива поруч" (студія "Істок").
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
"Слово священика".
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Жнива". Ростислав Радчук.
1:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
11:
"Дім Віри". Максим Максимов.
11:4
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
Шоу Джона Анкерберга.
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
17:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
18:
"Дім Віри".
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Посланець". Джон Бевір.
2:
Д/ф "Оновлення світу".
2:3
"Батьківський компас".
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
CNLNEWS.
21:4
"Жива віра". Бред Хенсон.
22:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:4
"Сила Слова в Індії". Максим Ташенов.
23:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Цар Слави". Публіцистичний фільм. Частина 2.
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
3:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
Суббота, 11 апреля    
:
Концерт.
6:
"Слово священика".
6:3
Концерт.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
 К/ф "Вознесений".
8:3
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
9:
"Біблійна школа духовного вдосконалення єпископа Олега Ведмеденка".
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
1:3
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
11:
"Від Єрусалиму до Галілеї". Музична програма.
11:3
"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Жнива". Ростислав Радчук.
13:
 Х/ф "Ісус".
1:
"Сила Слова". Максим Ташенов.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
Пасхальний концерт.
17:3
CNLNEWS.
17:4
"Максимум з Максимом Максимовим".
18:
"Суботні зустрічі".
18:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
19:
"Слово священика".
19:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
2:
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
Пасхальний концерт.
22:
CNLNEWS.
22:3
"Спокутування". Вистава.
23:3
"Максимум з Максимом Максимовим".
:
"Дорогою ціною". Пасхальний концерт.
:3
"Слово священика".
1:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
1:3
"Воістину воскрес" ("Еммануїл").
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
"Добра новина". Богдан Демборинський.
3:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
4:
CNLNEWS.
4:
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
4:3
"Батьківський компас".
Воскресенье, 12 апреля    
:
"Суботні зустрічі".
:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
6:
Д/ф "Третій день" ("Еммануїл").
7:
"Виклик долі". Мюзикл.
8:
CNLNEWS.
8:
"Трохи про величне". Грехем Берт.
8:3
"Дотик". Чарльз Стенлі.
9:
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
1:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
11:
"Дім Віри". Максим Максимов.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Весела школа здоров'я".
13:
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
13:3
"Посланець". Джон Бевір.
14:
CNLNEWS.
14:3
Радіо "Нове Життя".
1:
"Слово священика".
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
16:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
17:
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
18:
"Слово священика".
18:3
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
19:
"Засуджений, але не винен". Мюзикл.
19:3
Шоу Джона Анкерберга.
2:
"Дім Віри". Прямий ефір.
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
"Сила віри". Девід Хасавей.
22:
Концерт.
23:
CNLNEWS. Підсумковий випуск.
23:3
Радіо "Нове Життя".
Версия для печати  версия для печати | без описаний  
главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2020 Телевизионный портал ВсёТВ
Андрей Криворучко, Алексей Садовников
по вопросам сотрудничества пишите по адресу andrey@vsetv.com
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.
EPG для ТВ-провайдеров | Телекомпаниям | Реклама на сайте | Обратная связь

Вакансии в проекте ВсёТВ
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100