Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Неделя с 9 декабря
2345678неделя
пнвтсрчтптсбвс 
9101112131415неделя

на весь день
 Время:  02:39
   



Каналы: CNL Украина
   
   составить свой набор
 

телепрограмма

 
колонок:
1
2
3
описания передач:
сортировать:
по каналам
период:
с до


Описание передач
Вы можете настроить вывод дополнительных описаний к каждому типу телепередач, как для страницы со всей телепрограммой, так и отдельно для каждой страницы жанра.

фильмы сериалы  
Описания фильмов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "фильмы"
Описания сериалов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "сериалы"
закрыть
Версия для печати  версия для печати | без описаний
CNL Украина     ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 9 декабря    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
6:
"Рупор TV".
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:1
"Смачна країна".
8:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
11:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:3
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Останні часи". Юрій Коновалов.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Жива віра". Бред Хенсон.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Голос Перемоги". Генрі Мадава.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Рупор TV".
17:
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:3
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
18:
CNLNEWS.
18:3
"Сила Слова". Максим Ташенов.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Ісус без меж". Стен і Лана.
21:
"Дім Віри".
21:4
CNLNEWS.
22:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
22:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
23:
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
23:3
"Максимум з Максимом Максимовим".
:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
2:
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
2:3
Шоу Джона Анкерберга.
3:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Один в кубі" ("Еммануїл").
Вторник, 10 декабря    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Сила віри". Девід Хасавей.
6:
"Рупор TV".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Весела школа здоров'я".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
"Твоє життя".
8:3
"Жнива". Ростислав Радчук.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
1:3
"Пригоди під відкритим небом". Джиммі Сайтс.
11:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"За лінією горизонту". Віктор Коротєєв.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:
"Час жнив". Анатолій Мокляк.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Посланець". Джон Бевір.
16:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
17:
"Дім Віри".
18:
"Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл").
18:3
"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Рука допомоги". Єпископ Жилсімар.
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
22:3
CNLNEWS.
23:
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
23:3
"Слово священика".
:1
"Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл").
:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
2:
"Вірую".
3:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Голос Перемоги". Генрі Мадава.
Среда, 11 декабря    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
6:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
"Кафе міс Чаріті".
8:3
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
11:
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:1
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:3
"Ісус без меж". Стен і Лана.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
Шоу Джона Анкерберга.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
CNLNEWS.
17:
Т/с "Рівка". "Народження".
17:3
"Сила Слова". Максим Ташенов.
18:
"Біблійна школа духовного вдосконалення єпископа Олега Ведмеденка".
18:3
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
22:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
23:
CNLNEWS.
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
:3
"Слово священика".
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
2:
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
2:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
3:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Будь прекрасною". Харлі Петсі.
Четверг, 12 декабря    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Пригоди під відкритим небом". Джиммі Сайтс.
6:
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:3
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
1:4
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
11:3
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:4
"Жива віра". Бред Хенсон.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:
"Твоє життя".
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Сила віри". Девід Хасавей.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл").
16:3
"Кафе міс Чаріті".
17:
"Дім Віри".
18:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
18:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Рука допомоги". Пастор Яків.
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
22:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
23:
"Час жнив". Анатолій Мокляк.
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
Т/с "Рівка". "Народження".
:3
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
2:
"Сила Слова". Максим Ташенов.
2:3
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
3:
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт.
3:3
 К/ф "Абігейл".
4:
CNLNEWS.
4:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
Пятница, 13 декабря    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
6:
"Рупор TV".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Дива поруч" (студія "Істок").
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
М/с "Авто про добро".
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
1:4
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:
"Жнива". Ростислав Радчук.
11:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Рупор TV".
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
"Дім Віри".
18:
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
18:3
"Біблійна школа духовного вдосконалення єпископа Олега Ведмеденка".
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Посланець". Джон Бевір.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
22:3
CNLNEWS.
23:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Будь прекрасною". Харлі Петсі.
:3
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
2:
"Посланець". Джон Бевір.
2:3
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
3:
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
3:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
Суббота, 14 декабря    
:
"Вірую".
6:
"Рупор TV".
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
"Кафе міс Чаріті".
8:3
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
9:
"Біблійна школа духовного вдосконалення єпископа Олега Ведмеденка".
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
1:3
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
11:
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт.
11:3
"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Жнива". Ростислав Радчук.
13:
 Х/ф "Естер".
14:1
CNLNEWS.
14:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
1:
"Сила Слова". Максим Ташенов.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Рупор TV".
17:
"Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл").
17:3
CNLNEWS.
17:4
"Весела школа здоров'я".
18:
"Суботні зустрічі".
18:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
19:
"Голос Перемоги". Генрі Мадава.
19:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
2:
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
21:3
"Ісус без меж". Стен і Лана.
22:
CNLNEWS.
22:3
Д/ф "Надія Ізраїля".
:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
1:
"Дім Віри". Максим Максимов.
2:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
2:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
3:
"Добра новина". Богдан Демборинський.
3:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
4:
CNLNEWS.
4:
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
4:3
"Один в кубі" ("Еммануїл").
Воскресенье, 15 декабря    
:
"Суботні зустрічі".
:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
6:
"Рупор TV".
6:3
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
7:
"Ранкова молитва".
7:
Т/с "Рівка". "Народження".
7:3
"Крок назустріч".
8:
CNLNEWS.
8:
"Місце зустрічі - Єрусалим" ("Еммануїл").
8:3
"Дотик". Чарльз Стенлі.
9:
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Впізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
1:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
11:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:
"На початку було Слово".
11:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Весела школа здоров'я".
13:
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
13:3
"Дім Віри".
14:3
"Посланець". Джон Бевір.
1:
CNLNEWS.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
16:3
"Рупор TV".
17:
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
18:
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
18:3
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
19:
"Суботні зустрічі".
19:3
Шоу Джона Анкерберга.
2:
"Сила віри". Девід Хасавей.
2:3
"Місце зустрічі - Єрусалим" ("Еммануїл").
21:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
22:3
"Слово священика".
23:
CNLNEWS. Підсумковий випуск.
23:3
Д/ф "Життя... після смерті" ("Еммануїл").
Версия для печати  версия для печати | без описаний  
главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2019 Телевизионный портал ВсёТВ
Андрей Криворучко, Алексей Садовников
по вопросам сотрудничества пишите по адресу andrey@vsetv.com
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.
EPG для ТВ-провайдеров | Телекомпаниям | Реклама на сайте | Обратная связь

Вакансии в проекте ВсёТВ
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100