Телевизионный портал ВсёТВ
 
  Регистрация    Забыли пароль?
Я ищу передачу:
Телепрограмма
 Неделя с 19 октября
12131415161718неделя
пнвтсрчтптсбвс 
19202122232425неделя

на весь день
 Время:  09:08
   



Каналы: CNL Украина
   
   составить свой набор
 

телепрограмма

 
колонок:
1
2
3
описания передач:
сортировать:
по каналам
период:
с до


Описание передач
Вы можете настроить вывод дополнительных описаний к каждому типу телепередач, как для страницы со всей телепрограммой, так и отдельно для каждой страницы жанра.

фильмы сериалы  
Описания фильмов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "фильмы"
Описания сериалов
Варианты отображения описаний в зависимости от выбранного раздела.
Раздел "вся программа"
Раздел "сериалы"
закрыть
Версия для печати  версия для печати | без описаний
CNL Украина     ПН   ВТ   СР   ЧТ   ПТ   СБ   ВС
Понедельник, 19 октября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
6:
"Сила Слова". Максим Ташенов.
6:3
"Сила віри". Девід Хасавей.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:1
"Смачна країна".
8:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
1:3
"Дім Віри". Максим Максимов.
11:1
Музика на CNL.
11:3
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Останні часи". Юрій Коновалов.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Жива віра". Бред Хенсон.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
Шоу Джона Анкерберга.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Трохи про величне". Грехем Берт.
16:3
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
17:
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:3
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
18:
"Рука допомоги". Пастор Сергій.
18:1
Музика на CNL.
18:3
"Сила Слова". Максим Ташенов.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Біблійна школа". Олег Ведмеденко.
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
22:
"Дім Віри". Максим Максимов.
23:
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
23:3
"Максимум з Максимом Максимовим".
:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
1:3
Шоу Джона Анкерберга.
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт.
4:
CNLNEWS.
4:1
Музика на CNL.
4:3
"Один в кубі" ("Еммануїл").
Вторник, 20 октября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Сила віри". Девід Хасавей.
6:
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Весела школа здоров'я".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
"Твоє життя".
8:3
"Жнива". Ростислав Радчук.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
1:3
"Батьківський компас".
11:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"За лінією горизонту". Віктор Коротєєв.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Смачна країна".
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Посланець". Джон Бевір.
16:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
17:
"Біблійна школа". Олег Ведмеденко.
17:3
"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей.
18:
"Дім Віри".
18:4
"Рука допомоги". Пастор Яків.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Посланець". Джон Бевір.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
CNLNEWS.
22:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:4
Музика на CNL.
23:
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
23:3
"Слово священика".
:1
"Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл").
:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
1:
"Вірую".
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
4:
CNLNEWS.
4:1
Музика на CNL.
4:3
"Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл").
Среда, 21 октября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
6:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
 К/ф "Абігейл".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
"Кафе міс Чаріті".
8:3
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
1:1
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:3
"Слово священика".
11:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
Шоу Джона Анкерберга.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
"Сила Слова в Індії". Максим Ташенов.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
CNLNEWS.
17:
Т/с "Рівка". "Ви світло для світу".
17:3
"Сила Слова". Максим Ташенов.
18:
"Дім Віри".
18:4
"Рука допомоги". Пастор Сергій.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
22:
"Дім Віри". Прямий ефір.
23:
CNLNEWS.
23:1
Музика на CNL.
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
:3
"Слово священика".
1:
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
1:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
3:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Будь прекрасною". Харлі Петсі.
Четверг, 22 октября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Батьківський компас".
6:
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:1
Музика на CNL.
8:3
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
1:3
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:4
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:
"Дім Віри". Максим Максимов.
11:4
"Жива віра". Бред Хенсон.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:
"Твоє життя".
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Сила віри". Девід Хасавей.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Сімейна консультація" ("Світле радіо Еммануїл").
16:3
"Кафе міс Чаріті".
17:
"Клуб 700 інтерактив" ("Еммануїл").
17:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
18:
"Дім Віри".
18:4
"Рука допомоги". Пастор Яків.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
22:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:4
Музика на CNL.
23:
"Крок назустріч".
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
Т/с "Рівка". "Ви світло для світу".
:3
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
1:
"Сила Слова". Максим Ташенов.
1:3
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт.
3:3
"Будь прекрасною". Харлі Петсі.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
Пятница, 23 октября    
:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
6:
"Світлі гості на Світлому радіо".
6:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Дива поруч" (студія "Істок").
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
Дитячий блок ("Еммануїл"). Мультфільм.
9:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Жнива". Ростислав Радчук.
1:3
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
11:
"Дім Віри". Максим Максимов.
11:4
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
13:
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
13:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
14:
CNLNEWS.
14:1
Музика на CNL.
14:3
"Добра новина". Богдан Демборинський.
1:
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
Шоу Джона Анкерберга.
16:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:
"Віра, що єднає з Богом". Павло Дудка.
17:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
18:
"Дім Віри".
18:4
"Рука допомоги". Пастор Яків.
19:
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
19:3
"Посланець". Джон Бевір.
2:
"Зміни свій світ". Рік Реннер.
2:3
"Батьківський компас".
21:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
21:3
CNLNEWS.
21:4
"Жива віра". Бред Хенсон.
22:
"Дім Віри". Прямий ефір.
22:4
Музика на CNL.
23:
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
23:3
"Істина Євангелія". Ендрю Воммак.
:
"Сімейна консультація" ("Світле радіо Еммануїл").
:3
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
1:
"Посланець". Джон Бевір.
1:3
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
3:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
4:
CNLNEWS.
4:3
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
Суббота, 24 октября    
:
"Вірую".
6:
"Слово священика".
6:4
Музика на CNL.
7:
"Ранкова молитва".
7:
"Слово пастиря".
7:3
"Повнота радості життя". Джойс Майєр.
8:
CNLNEWS.
8:
"Посланець". Джон Бевір.
8:3
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
9:
"Біблійна школа". Олег Ведмеденко.
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
1:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
1:3
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
11:
Тележурнал "Створення". Річард Фенгред і Келвін Сміт.
11:3
"Госпел Тайм Сквер". Програма для дітей.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Жнива". Ростислав Радчук.
13:
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
14:
CNLNEWS.
14:1
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
14:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
1:
"Сила Слова". Максим Ташенов.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Кафе міс Чаріті".
16:3
"Крок назустріч".
17:
"Поворот на 180 градусів" ("Еммануїл").
17:3
CNLNEWS.
17:4
"Суботні зустрічі".
18:
"Рука допомоги". Пастор Яків.
18:1
Музика на CNL.
18:3
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
19:
"За лінією горизонту". Віктор Коротєєв.
19:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
2:
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
2:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
21:
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
21:3
"Один в кубі" ("Еммануїл").
22:
CNLNEWS.
22:3
"Слово священика".
23:3
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
:
"Реформація. Боже домобудівництво та законотворчість на основі Біблії".
:3
Шоу Джона Анкерберга.
1:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
1:3
"Світлі гості на Світлому радіо".
2:
"Дім Віри". Максим Максимов.
3:
"Добра новина". Богдан Демборинський.
3:3
"Останні часи". Юрій Коновалов.
3:
Д/ф "Наш чудовий Всесвіт" ("Еммануїл").
4:
CNLNEWS.
4:
"Вихід Є!". Дім Слави Божої.
4:3
"Батьківський компас".
Воскресенье, 25 октября    
:
"Суботні зустрічі".
:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
6:
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
6:3
"Путівник по Ізраїлю". Екскурсійно-туристична програма.
7:
"Ранкова молитва".
7:
Т/с "Рівка". "Ви світло для світу".
7:3
"Крок назустріч".
8:
CNLNEWS.
8:
"Трохи про величне". Грехем Берт.
8:3
"Дотик". Чарльз Стенлі.
9:
"Слово священика".
9:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
1:
"Пізнаючи єврейського Ісуса". Рабин Кьорт Шнайдер.
1:3
"Кафедра Всесвітньої Євангелізації".
11:
"Хліб на кожен день". Ольга Голікова.
11:
"На початку було Слово". Михайло Паночко.
11:1
"Клуб LIFE" ("Еммануїл").
11:3
"Шалом, Ізраїль". Доктор Барух Корман.
12:
"Переможний голос віруючого". Кеннет Коупленд.
12:3
"Весела школа здоров'я".
13:
"Завтрашній Світ". Родерік С. Мередіт.
13:3
"Дім Віри".
14:3
CNLNEWS.
14:4
Музика на CNL.
1:
"Посланець". Джон Бевір.
1:3
М/с "Суперкнига" ("Еммануїл").
16:
"Повстань і сяй". Фестус Нсога.
16:3
"Так говорить Біблія". Тарас Сень.
17:
"Клуб 700 з Петом Робертсоном" ("Еммануїл").
17:3
"Шоу віри". Доктор Р. Р. Соарес.
18:
"Рука допомоги". Пастор Яків.
18:1
Музика на CNL.
18:3
"Відповіді з Бейлессом Конлі".
19:
"Суботні зустрічі".
19:3
Шоу Джона Анкерберга.
2:
Церква "Нове творіння". Джозеф Принс.
2:3
"Відкрита Біблія". Олександр Рудинець.
21:
"Дім Віри". Максим Максимов.
22:
"Дотик". Чарльз Стенлі.
22:3
"Сила віри". Девід Хасавей.
23:
CNLNEWS. Підсумковий випуск.
23:3
"Трохи про величне". Грехем Берт.
Версия для печати  версия для печати | без описаний  
главная страница | телепрограмма: вся, фильмы, сериалы, спорт, для детей, инфо | телеканалы, новости тв, киноэнциклопедия, энциклопедия сериалов
© 2001-2020 Телевизионный портал ВсёТВ

Сервис EPG для ТВ-провайдеров  |  Телекомпаниям  |  Реклама на сайте

Обратная связь  |  Вакансии
Администрация сайта не несет ответственности за изменения в программе телеканалов и за содержание рекламных баннеров и объявлений. Частичное или полное использование информации, размещенной на сайте www.vsetv.com, для коммерческих целей или для общественного пользования в каком бы то ни было виде без письменного разрешения администрации запрещено.
 
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100